Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Окупанти закладають міни на автошляхах

Автор:

|

Лютий 20, 2019

|

Рубрика:

Окупанти закладають міни на автошляхах

У середу, 20 лютого, українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) повідомляє, що збройні формування Російської Федерації продовжують мінувати території поблизу лінії розмежування сторін. Таким чином вони наражають на небезпеку мирних громадян Донбасу. Один з останніх прикладів такої злочинної діяльності зафіксувала Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співпраці у Європі (СММ ОБСЄ). Завдяки безпілотнику міжнародних спостерігачів вдалося побачити, як на окупованих територіях, що на північно-сході від Маріуполя, на автодорозі М14 неподалік селищ Саханка та Безіменне було встановлено 12 протитанкових мін ТМ-62.

Тим часом чергове зведення із зони бойових дій, оприлюднене 20 лютого, інформує, що вчора російсько-терористичні війська підвищили градус агресивності. Вони 16 разів порушили режим припинення вогню. При цьому заборонене Мінськими угодами озброєння було застосоване 15 разів Ворог випустив 387 снарядів та мін.

Як наслідок – троє військовослужбовців Об’єднаних Сил отримали поранення.

Наші підрозділи адекватно відповідали на кожен ворожий обстріл. За даними розвідки, минулої доби вбито трьох окупантів та ще трьох поранено.

Світлина: протитанкова міна ТМ-62.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply