Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Окупанти вже б’ються між собою

Автор:

|

Січень 16, 2017

|

Рубрика:

Окупанти вже б’ються між собою

0116___01--3

Оприлюднене 16 січня зведення прес-центру штабу АТО констатує, що контрольовані російською владою бандформування стабілізували свою злочинну активність. Минулої доби у зоні бойових дій вони 60 разів відкривали вогонь, рівно стільки ж, що й попередньої. Ворог також продовжує повсюдно застосовувати важке озброєння. Обстріли з мінометів зафіксовано на різних ділянках вздовж усієї лінії розмежування. На Маріупольському терористи вели вогонь з 122-міліметрових гармат, на Донецькому гатили з 152-міліметрових, а на Луганському – з протитанкових ракетних комплексів. У переліку обстріляних окупантами населених пунктів вкотре бачимо Широкине, Гнутове, Мар’їнку, Станицю Луганську, Зайцеве, Авдіївку…

Втім, агресивність окупантів вже виливається і у стосунках між ними. Головне управління розвідки Міністерства оборони України 16 січня повідомило на своїй facebook-сторінці: «Для посилення контролю та підтримання належної військової дисципліни серед військовослужбовців 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти в Новоазовськ направлено підрозділ спеціального призначення зі складу 1 армійського корпусу (Донецьк) Збройних сил Російської Федерації». Отже, не лише навербований Кремлем з лав криміналітету набрід з’ясовує між собою стосунки. Йдеться вже про підрозділи російської регулярної армії. Більше того, про його еліту – морпіхів, які мали б відзначатися вищою моральною стійкістю, ніж пересічні армійці. Проте, як дізналися українські розвідники, у названому полку виникли настільки жорсткі бійки, що травмовано 20 осіб. Двоє з них перебувають у важкому стані у районній лікарні Новоазовська. Не обходиться і без дезертирства. Вчора двоє військовослужбовців артилерійського підрозділу 7 окремої мотострілецької бригади 2 армійського корпусу (Луганськ) Росії втекли з передових позицій і безслідно щезли.

Світлина: у мережі щораз частіше з’являються такого кшталту фото-жаби на тему російської військової присутності на Донбасі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply