Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Окупанти використовують важку артилерію

Автор:

|

Серпень 17, 2016

|

Рубрика:

Окупанти використовують важку артилерію

ATO_0817-2

Грубо порушуючи Мінські домовленості, ворожі війська вдаються до активних дій буквально по всій лінії розмежування. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО у зведенні станом 17 серпня. Та хоча напруженість і зростає, Збройні сили України впевнено контролюють ситуацію.

Впродовж минулої доби проросійські бандформування 52 рази відкривали вогонь по українських підрозділах. 60 артилерійських снарядів калібру 122 міліметри випустили бойовики на позиції захисників нашої Батьківщини у Чермалику, що на Маріупольському напрямку. Вогонь з таких же гармат вони спрямовували і на Врубівку Луганської області. А по Рибінському терористи гатили навіть з артилерійських установок калібру 152 міліметри. Як і щодня, супротивник у багатьох місцях обстрілював опорні пункти українських армійців з мінометів калібру 120 та 82 міліметрів.  У трьох населених пунктах окупанти використовували бойові машини піхоти (БМП). Знову лунали постріли снайперів.

About Author

news

  • Владимир Гастат

    Грубо порушуючи Мінські домовленості, Бандерiвські війська вдаються до активних дій буквально по всій лінії розмежування з використанням важкоi артилерii та минометiв. Ганьба Украiнi, Карателям – ганьба!