Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Окупанти втікають від відповідальності

Автор:

|

Лютий 23, 2018

|

Рубрика:

Окупанти втікають від відповідальності

Інтернет-видання «Радіо Свобода» 23 лютого повідомляє, що в анексованому Криму Слідчий комітет Росії відмовився порушувати кримінальну справу за фактом смерті кримськотатарської активістки Веджіє Кашки. Як написав у мережі Facebook адвокат Микола Полозов, слідчі пояснили таке рішення «відсутністю події злочину». За словами правозахисника, він продовжить розслідування обставин смерті активістки. У тому числі має намір оскаржити рішення Слідчого комітету.

83-річна Веджіє Кашка була однією з найстаріших кримськотатарських активісток. Вона народилася в 1934 році в селі Ускут в Криму. Під час Другої світової війни десятирічною дівчинкою пережила депортацію кримських татар. Веджіє Кашку називають символом боротьби кримських татар за повернення на батьківщину, соратницею Мустафи Джемілєва.

23 листопада 2017 року їй стало погано під час затримання російською Федеральною службою безпеки (ФСБ) трьох кримськотатарських активістів. Літня жінка, яку забрала швидка медична допомога, померла, не доїхавши до лікарні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply