Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 19, 2021

Окупанти перешкоджають міжнародним спостерігачам

Автор:

|

Лютий 05, 2019

|

Рубрика:

Окупанти перешкоджають міжнародним спостерігачам

Про черговий обурливий факт у вівторок, 5 лютого, повідомляє прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС). Напередодні п’ятеро працівників патруля Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці у Європі (СММ ОБСЄ) на двох броньованих автомобілях перебували у районі міста Золоте. Спершу вони почули віддалені вибухи невизначеного походження. А коли змінили місце розташування, то пролунало ще три вибухи за 70–100 метрів від нього. Було видно полум’ям, дим та розлітання сажі й снігу. Кількість порушень режиму припинення вогню зростала і патруль змушений був залишити небезпечний район.

З оприлюдненого того ж дня зведення з лінії фронту дізнаємося, що минулої доби російсько-терористичні війська здійснили вісім прицільних обстрілів наших позицій. При цьому зафіксовано чотири випадки застосування забороненого Мінськими угодами озброєння.

Бойові дії відбулися у районах таких населених пунктів: Опитне, Невельське, Вільний, Новолуганське і Кримське. Надійшла і скорботна звістка. Загинув захисник України. Ще один військовослужбовець Об’єднаних Сил отримав поранення.

За даними розвідки, вчора убито шість окупантів, а четверо отримали важкі поранення.

Вночі поточної доби ворог вогонь не відкривав.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply