Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Окупанти перешкодили українським мінерам

Автор:

|

Грудень 27, 2018

|

Рубрика:

Окупанти перешкодили українським мінерам

У четвер, 27  грудня, на ділянці поблизу контрольного пункту в’їзду-виїзду (КПВВ) «Мар’їнка» вздовж автомобільної дороги Н15 планувалося здійснити розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів, які становлять смертельну небезпеку для мирних громадян, що перетинають тут лінію розмежування сторін. Напередодні для безпечної роботи міжнародних спостерігачів та інших фахівців від Збройних Сил України та формувань російських окупаційних військ були надані гарантії дотримання режиму «Тиша». Однак учора ввечері представники окупантів подали листа до Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці у Європі (СММ ОБСЄ), у якому відмовилися від своїх зобов’язань і оголосили, що не гарантують дотримання режиму «Тиша» під час робіт з розмінування. І цим фактично унеможливили їх.

В оприлюдненому 27 грудня зведенні з лінії фронту прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) інформує, що минулої доби російсько-терористичні війська 7 разів відкривали прицільний вогонь по наших позиціях. При цьому один раз застосували озброєння, заборонене Мінськими угодами.

Бойові дії відбулися біля таких населених пунктів: Гнутове, Красногорівка, Луганське, Піски. Жоден український військовослужбовець не постраждав.

За даними розвідки, учора вбито двох окупантів та одного поранено.

Вночі поточної доби ворог відкрив вогонь по позиціях українських військових, облаштованих у районі населеного пункту Пищевик на Маріупольському напрямку. Обійшлося без втрат у наших лавах.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply