Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Окупанти обстріляли житлові квартали Мар’їнки

Автор:

|

Квітень 11, 2017

|

Рубрика:

Окупанти обстріляли житлові квартали Мар’їнки

Сталося це у вівторок, 11 квітня.  Російсько-терористичні формування при цьому застосовували не лише стрілецьку зброю, а й більш смертоносні засоби, включаючи зенітні установки ЗУ-23-2. Учням та педагогам загальноосвітньої школи №2 довелося терміново бігти до бомбосховища.

А прес-центр штабу АТО, розповідаючи 11 квітня про стан справ у зоні бойових дій, констатує подальше зростання напруженості. Ворожих обстрілів стало помітно більше. Минулої доби загарбники відкривали вогонь 64 рази. У тому числі з мінометів двох калібрів, озброєння бойових машин піхоти (БМП) і навіть 122-міліметрових гармат. Знову згадано у зведенні стійкість українських морських піхотинців під Широкиним. Триває злочинна діяльність російських снайперів. Поранення отримали п’ятеро військовослужбовців Збройних Сил України.

Напередодні зону АТО відвідали перший віце-спікер українського парламенту Ірина Геращенко та народний депутат Марія Іонова. Візит вони розпочали з нагородження Грамотами Верховної Ради України військових жінок-медиків.

На світлинах: вгорі – з метою безпеки підвіконня у школи №2 у Мар’їнці закладено мішками з піском; внизу – народні депутати в гостях у жінок-медиків.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply