Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Окупанти гинуть від куль і від пляшки

Автор:

|

Квітень 17, 2016

|

Рубрика:

Окупанти гинуть від куль і від пляшки

MICT_n__16-04-17__04_куля в лоб

Працівники Головного управління розвідки Міністерства оборони України зібрали й узагальнили дані про морально-психологічний стан російських військовослужбовців на Донбасі. Його рівень настільки низький, що через це вже почало зростати число небойових втрат. Відомо також про часте вживання алкогольних напоїв.

Попередньої доби сталося зіткнення двох російських бойових машин піхоти (БМП). Винен водій-механік, що був у стані сильного сп’яніння. Внаслідок аварії один військовослужбовець загинув, ще двоє важко поранені. Машини зазнали серйозних ушкоджень.

Пиячать не лише рядові. 14 квітня що називається, допився до смерті (тяжке алкогольне отруєння) командир взводу гаубичного самохідного артилерійського дивізіону. Причиною ще кількох смертей стали наркотики. Від передозування почали гинути й офіцери. Один з них проходив службу у відділі бойової підготовки штабу полку.

А командир відділення розвідувального взводу 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка), добряче напившись, вистрелив собі в ногу. Може, сподівався таким чином відлежатися у госпіталі й позбутися на якийсь час війни. Інша версія – медалі захотілося. Бо своє поранення пояснював тим, що потрапив під обстріл українських військ.

 

About Author

news

  • Nicolay

    Справедливости ради, стоит отметить, что не боевые потери ВСУ, по данным Матиоса, составляют более 1000 человек. Т.е. это солдаты, которые погибли в результате пьянства, наркомании, самоубийств, расстрела сослуживцев, запущенных болезней и т.д.
    Поэтому, быдла хватает по обе стороны.