Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Окупанти готуються до вистави з перевдяганням

Автор:

|

Серпень 16, 2016

|

Рубрика:

Окупанти готуються до вистави з перевдяганням

ATO_0816-1

Сайт Держприкордонслужби 16 серпня повідомляє, що напередодні пізно ввечері проросійські бандформування у чергове обстріляли контрольний пост «Майорськ». Вогонь вели з Горлівки, що на тимчасово неконтрольованій українською владою території. Загалом окупанти випустили більше десятка мін калібру 120 міліметрів. Ніхто з прикордонників, на щастя, не постраждав. На ґрунті залишилися вирви. Одну з них видно на світлиці.

З facebook-сторінки Головного управління розвідки Міністерства оборони дізнаємося найсвіжіші новини про ситуацію в зоні проведення АТО станом на 16 серпня. У тім числі й про дислоковані на Донбасі підрозділи російських збройних сил, приведені до вищого ступеню бойової готовності. У напрямку Донецька з Амвросіївки переміщено чотири панцерні автомобілі «Тигр» і два «Гради». Але особливо насторожує інформація про те, що службовцями ФСБ Росії доставлено 200 комплектів польової форми Збройних Сил України (з шевронами, кашкетами та знаками розрізнення), яку передано під особисту відповідальність командирам двох бригад і одного полку. Розвідники вказують навіть повні назви підрозділів з номерами і населені пункти, де цю форму може бути використано – Горлівка, Мар’їнка, Ясинувата. Це означає високу ймовірність проведення масштабної провокації з імітацію наступальних дій сил АТО на Донецькому та Слов’янському напрямках.

Українська сторона також поінформувала представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ про наявність мінометів, танків, артилерійських систем та «Градів» у конкретних пунктах.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply