Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Окупанти активізували розвідку з повітря

Автор:

|

Серпень 10, 2016

|

Рубрика:

Окупанти активізували розвідку з повітря

DRON_0810

Прикмета дня – ворог усе частіше запускає безпілотні літальні апарати. Намір очевидний. Командуванню окупаційних військ потрібні найновіші дані про розташування підрозділів Збройних сил України. Зведення прес-центру штабу АТО станом на 10 серпня повідомляє про 8 фактів здійснення супротивником повітряної розвідки наших позицій впродовж минулої доби. Відбувалося це на ділянках Широкине – Водяне, Луганське – Троїцьке, а також неподалік Донецька.

Ще одна особливість вівторка полягає в частому використанні панцерної техніки. Це спостерігалося поблизу Широкиного та Мар’їнки, а також у Верхньоторецькому, Новгородському та Майорську. Контрольовані російською владою бандформування продовжують ігнорувати Мінські угоди щодо заборони певних видів озброєння. Артилерію 122 калібру терористи застосували у Луганському (Донецький напрямок). А на Маріупольському напрямку під час обстрілів українських позицій у Красногорівці, Талаківці, Новотроїцькому та Широкиному випущено більше ста мін.

А загалом минулої доби у зоні бойових дій війська загарбників 62 рази відкривали вогонь. У тім числі у двох місцях зафіксовано постріли снайпера.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply