Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Оголошено вирок колишнім бійцям роти «Торнадо»

Автор:

|

Квітень 07, 2017

|

Рубрика:

Оголошено вирок колишнім бійцям роти «Торнадо»

Відбувалося це із застосуванням безпрецедентних заходів безпеки. В Оболонський районний суд Києва обвинувачених привіз кортеж з двох спеціалізованих машин («автозаків») та двох панцерників з конвоєм. Периметр суду оточили близько 200 правоохоронців з поліції і Національної гвардії. Вони не допускали до будівлі нікого, крім журналістів. Поблизу мітингували зо три десятки прихильників підсудних.

Так добігала кінця тривала історія, що розпочалася ще 17 червня 2015 року, коли суд заарештував кількох бійців роти «Торнадо», що входила до структури Міністерства внутрішніх справ України. Їм було висунуто підозру у скоєнні низки тяжких злочинів. Слідчі встановили, що командир роти Руслан Онищенко створив із своїх підлеглих злочинну організацію, учасники якої позбавляли волі й катували місцевих мешканців.  Рота патрульної служби особливого призначення «Торнадо» була розформована. Суд відбувався у дуже складних умовах.

Нарешті 7 квітня пролунав вирок. 8 колишніх «торнадівців» засуджено до позбавлення волі на різні терміни. Командир роти Руслан Онищенко отримав 11 років в’язниці, його заступник Микола Цукур – 9 років.

Світлина УНІАН.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply