Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Офіційний візит в Україну Анджея Дуди

Автор:

|

Грудень 13, 2017

|

Рубрика:

Офіційний візит в Україну Анджея Дуди

У середу, 13 грудня, у Харкові Президенти України та Польщі провели зустріч у форматі віч-на-віч. Після неї відбулися українсько-польські перемовини у розширеному складі. Досягнуто низки важливих домовленостей.

Зокрема, вирішено запровадити спільний митний контроль, який є ефективним засобом боротьби з корупцією і контрабандою. На переговорах йшлося також про плани введення на Донбас миротворчих сил ООН та про енергетичну безпеку обох держав.

Президент Польщі Анджей Дуда висловив переконання, що випадки руйнування пам’ятників полякам в Україні або українцям у Польщі суперечать встановленню мирних відносин між українським і польським народами. Петро Порошенко також заявив, що будь-яке руйнування пам’ятників є вандалізмом, та наголосив, що пам’ятники, знищені або пошкоджені в Україні, будуть відбудовані.

На спільному брифінгу Петро Порошенко зазначив, що оцінку постаті Степана Бандери слід передати україно-польській комісії з вивчення історичних питань, статус якої підвищили до рівня віце-прем’єрів.

Глави держав вшанували на Харківщині пам’ять жертв тоталітарного режиму хвилиною мовчання та встановили вінки до Меморіалу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply