Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 17, 2021

Офіс угорського товариства підпалили двоє поляків

Автор:

|

Березень 01, 2018

|

Рубрика:

Офіс угорського товариства підпалили двоє поляків

У четвер, 1 березня, агенція ZIK з писанням на прес-службу прокуратури Закарпатської області пише, що складено повідомлення про підозру у підпалі офісу Товариства угорської культури Закарпаття двом громадянам Польської Республіки, які названі у тексті як Адріан М. та Томаш Ш. Йдеться про статтю з формулюванням «умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу та порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії». Як повідомлялося раніше, 4 лютого в Ужгороді у вікно цієї організації зловмисники кинули пляшку із займистою речовиною. Пошкоджено вікно та фасад будівлі, жодна особа не постраждала.

Доречно нагадати, що голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль  21 лютого заявив, що місцевими правоохоронцями встановлено особи підпалювачів, і навіть повністю назвав їх – Адріан Марґлевський, 1996 року народження, житель міста Кракова, і Томаш Рафаїл Шимков’як, 1993 року народження, житель міста Бидґоща. За словами високопосадовця, ці громадяни Польщі є послідовниками праворадикальної організації «Фаланга», члени якої брали участь у бойових діях на Донбасі на боці проросійських сепаратистів. Слідчі зібрали доволі вичерпну інформацію про те, як обоє прибули на Закарпаття через словацько-український кордон, де оселилися і якими телефонами користувалися.

А позавчора надійшла інформація, що Агентство внутрішньої безпеки Польщі затримало осіб, підозрюваних у підпалі будівлі офісу організації закарпатських угорців у місті Ужгороді.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply