Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

Одинадцять обстрілів із забороненої зброї

Автор:

|

Червень 12, 2018

|

Рубрика:

Одинадцять обстрілів із забороненої зброї

Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) у вівторок, 12 червня, характеризує поточну ситуацію у зоні  бойових дій як стабільно-контрольовану. Російсько-терористичні війська 27 разів відкривали вогонь по українських позиціях, що дещо менше, ніж у недавні дні. Але при цьому аж 11 разів застосовували заборонені Мінськими угодами види зброї. У зведенні прес-центру вказано на ворожі обстріли з гармат, мінометів та озброєння бойових машин піхоти. Наші підрозділи рішуче відкривали вогонь у відповідь і не дозволили ворогу покращити своє тактичне положення.

На Луганському напрямку найгарячіше було у районі Новотошківського. На Горлівському – поблизу Троїцького та Світлодарська. На Донецькому – на підступах до Авдіївки та Пісків. Залишалась напруженою ситуація на Маріупольському напрямку, де українські бійці вели активну оборону населених пунктів Ломакине, Водяне та Широкине.

Під час бойових дій минулої доби три наших військовослужбовці отримали поранення. Поточної доби, станом на ранок, втрат у наших лавах немає. За даними розвідки, двох окупантів убито та трьох поранено.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply