Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Одностатеві шлюби в комуністичній державі

Автор:

|

Липень 21, 2018

|

Рубрика:

Одностатеві шлюби в комуністичній державі

Парламент Куби у суботу, 21 липня, розпочав процес розгляду та затвердження нової конституції. Поміж іншого, у її проекті зазначено, що «шлюб – це добровільний союз між двома людьми». Тобто, без вказування статі. А чинна конституція визначає шлюб як союз між чоловіком і жінкою.

Секретар Державної ради Куби Омеро Акоста, представляючи депутатам проект нової конституції, нагадав, що одностатеві шлюби легалізовано більш ніж в 20 країнах. Засідання парламенту за новою конституцією повинні завершитися 23 липня, після схвалення документа депутатами він буде винесений на референдум. Новий основний закон замінить конституцію Куби, яка була прийнята при Фіделі Кастро у 1976 році.

Гомосексуалісти на Кубі впродовж тривалого часу піддавалися гонінням і дискримінації, Фідель Кастро в 2010 році визнав ці дії несправедливими. Одна з провідних захисниць прав ЛГБТ на Кубі – дочка колишнього кубинського лідера Рауля Кастро Маріела. Вона депутат парламенту, а також голова Національного центру сексуального виховання.

Світлина: Маріела Кастро.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply