Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Одеський активіст розповів про замах на себе

Автор:

|

Жовтень 24, 2018

|

Рубрика:

Одеський активіст розповів про замах на себе

У середу, 24  жовтня, інтернет-газета «Українська правда» оприлюднила інтерв’ю з громадським діячем Олегом Михайликом. Нагадаємо, що на нього 22 вересня в Одесі було скоєно замах.

Активіст висловив припущення, що стріляти могли здалеку і з гвинтівки, а не з пістолета і впритул, як переконує слідство. Він посилається на дані комп’ютерної томографії його грудної клітки, де видно кулю у легені. Ці знімки, якими чомусь не зацікавилися правоохоронці, були дуже ретельно проаналізовані друзями Олега Михайлика. І їх висновки не збігаються з версією поліції. Окрім того, є багато запитань і щодо відеозаписів з камер спостереження. Слідчі переконані, що нападники стріляли з револьвера, зокрема, тому, що на місці не знайшли гільзу. Але в такому разі це цілком міг бути гвинтівочний постріл здалеку.

Олег Михайлик тепер хоче їхати на операцію за кордон, аби там витягли кулю, що застрягла у його легені. Бо не виключено, що в Україні речовий доказ можуть підмінили. Між тим за типом кулі можна сказати, з якої зброї стріляли.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply