Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Одеські правоохоронці запобігли провокаціям

Автор:

|

Лютий 26, 2019

|

Рубрика:

Одеські правоохоронці запобігли провокаціям

Радник начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області Руслан Форостяк у вівторок, 26 лютого, у мережі «Facebook» повідомив, що на під’їздах до Одеси поліцейські зупинили автобуси з чоловіками, які їхали для участі в проплачених акціях. Наразі правоохоронці з’ясовуються особи затриманих, наміри та замовників провокацій.

Важливість цієї успішно здійсненого поліцейськими операції зростає, якщо врахувати особливість поточної ситуації. В Одесі цього дня перебувають Президент України Петро Порошенко, Посол США в Україні Марі Йованович, Спеціальний представник США на переговорах щодо України Курт Волкер. А напередодні на морському вокзалі пришвартувався американський ракетний есмінець «Дональд Кук».

Вже з’ясовано, що групу проплачених молодиків скеровано до Одеси з Києва. Нещодавно такі групи були помічені в інших регіонах, де здійснювали незрозумілої мети провокації, імітуючи протести праворадикальних сил під прапором «Традиції та порядок». Поміж затриманих були й озброєні особи. Знайдено також листівки, що закликали учасників на акцію в Одесі, обіцяючи оплату в розмірі 600 гривень.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply