Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Одеса зустріла пікетом Петра Порошенка

Автор:

|

Травень 26, 2017

|

Рубрика:

Одеса зустріла пікетом Петра Порошенка

У п’ятницю, 26 травня, Президент України здійснив робочу поїздку до Одеської області. Виступаючи на урочистості з нагоди відкриття в Одесі Стамбульського парку, Петро Порошенко сказав: «Дякую одеситам за непохитний вибір на користь єдиної України, її соборності, територіальної цілісності. Особливі слова підтримки хотів би скласти українському патріотичному активу міста».

Тим часом складається враження, що учасники масової акції, яка відбулася у місті у день приїзду Президента, були саме з українського патріотичного активу. На Театральній площі кілька десятків активістів розгорнули транспарант з написом «Одеса в полоні бандитів і сепаратистів. Куди дивиться українська влада?». Аліна Радченко з організації «Калина» сказала кореспондентові «Радіо Свобода», що буде великою помилкою, якщо Президент стоятиме поряд з мером Одеси Геннадієм Трухановим і «легалізує» таким чином реставрацію Потьомкінських сходів, яка проводилася з порушеннями. Пікетувальників також обурило, що на заходи за участю президента допускали тільки за затвердженими списками. Треба віддати належне Петрові Порошенку, який підійшов до пікетувальників.

Цікаво, що в Одесі до приїзду глави держави закамуфлювали жовто-блакитними кульками стіну героїв Радянського Союзу і соціалістичної праці на площі біля Оперного театру.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply