Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Одеса: ще одна пожежа у дачному містечку

Автор:

|

Квітень 13, 2017

|

Рубрика:

Одеса: ще одна пожежа у дачному містечку

Лиха прийшло сьогодні, 13 квітня, вночі. У місцині, здавна відомій як «Дачі Ковалевського» (район Великого Фонтан) сталася друга за останні дні масштабна пожежа.

Горіли одразу понад десять одно- та двоповерхових дачних будиночків на причалі вздовж Шкіперської вулиці. Загальна площа пожежі становила близько 500 квадратних метрів. Роботу вогнеборцям дуже ускладнювали вибухи балонів з побутовим газом та каністр з пальним, а також щільністю забудови і відсутністю під’їздів до моря для забору води. Тому від часу надходження інформації про займання і до повної його ліквідації минуло дві з половиною години. На місці працювали 45 пожежників і дев’ять одиниць техніки. Жертв і постраждалих немає. Причини виникнення пожежі та розмір збитків встановлюються.

Попередня пожежа в цьому районі, який знищив майже два десятка куренів на площі у тисячі квадратних метрів, сталася позавчора. Це наштовхує на думку про умисні підпали, про що твердять у коментарях користувачі Інтернету. Адже смуга пляжу тут обіцяє ведення прибуткового бізнесу. Тому не виключено, що комусь дуже хочеться виселити звідси скромних дачників.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply