Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Одеса: демонстрація не щеплених під мерією

Автор:

|

Лютий 02, 2018

|

Рубрика:

Одеса: демонстрація не щеплених під мерією

Повідомлення про такого кшталту акцію надійшло вперше. Хоча не складно припустити, що цей досвід переймуть в інших містах України. Адже проблема є загальнодержавною. Отож, у п’ятницю, 2 лютого,  біля стін Одеської міської ради батьки учнів, які не пройшли вакцинації від кору, вимагали допустити їхніх дітей до навчання. Одесити розцінюють ситуацію, що склалася, як порушення конституційних прав на освіту. Те саме стосується і дитячих садочків.

Сайт «Думська» цитує учасника акції, батька двох дітей Віктора Піховича: «Наших дітей без щеплення не пустили до навчальних закладів. Ми прийшли відстояти права наших дітей на освіту. Вакцинація є добровільною. Епідемія в місті і області не оголошена, карантин не оголошений. Масові свята не скасовуються, спортивні секції не закриті, в театри ми ходимо. А в школах нас виставляють, як ніби ми небезпечні для щеплених дітей».

Чиновники мерії запросили представників ініціативної групи на розмову, обидві сторони якої досить швидко перешли на підвищений тон. Батьки вимагали від чиновників дати їм можливість нести за своїх дітей відповідальність самим. А Міністерство охорони здоров’я наполягає на обов’язковій вакцинації і підтримує рішення про недопущення до очної форми навчання не щеплених дітей.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply