Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Очистити телебачення від мови ворожнечі!

Автор:

|

Лютий 07, 2019

|

Рубрика:

Очистити телебачення від мови ворожнечі!

Національна рада України з питань телебачення й радіомовлення у четвер, 7 лютого, ухвалила рішення щодо Товариства з обмеженою відповідальністю «Новини 24 години», яке здійснює мовлення під логотипом «NewsOne». Цю структуру оштрафовано на 96,5 тисяч гривень (понад $3,5 тисячі) за мову ворожнечі. Окрім того, телеканал зобов’язаний виправити порушення законодавства.

Моніторинг виявив заклики до розв’язування агресивної війни або її пропаганди, розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті. Зокрема, мову ворожнечі зафіксували у виступах гостей і ведучих програм «NewsOne» – Олени Лукаш, Віктора Піховшека, Євгена Червоненка, Михайла Добкіна та низки інших.

Окрім того, Служба безпеки України вказала на випущені в ефір висловлювання з ознаками «прихованого заклику до агресивних дій та програмування агресивної поведінки глядачів», до яких віднесено загальновідомі кліше російської пропаганди. Для прикладу назвемо кілька з них – «партія війни», «партія миру», «братовбивча війна», «світ не визнає Росію агресором».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply