Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Очистити Інтернет від дезінформації

Автор:

|

Січень 29, 2019

|

Рубрика:

Очистити Інтернет від дезінформації

На брифінгу в Брюсселі у вівторок, 29 січня єврокомісар з питань безпеки Джуліан Кінг заявив, що Євросоюз вважає недостатніми зусилля інтернет-гігантів у боротьбі з поширенням дезінформації у всесвітній мережі. Як приклад названо «Facebook Inc» і «Google».

Чиновник зазначив, що наразі надані у цьому напрямку діяльності відомості «недостатні, непрозорі і вибіркові». У зв’язку з цим Єврокомісія щомісяця буде публікувати узагальнений звіт про виконану інтернет-корпораціями роботу.

Водночас відзначено як позитив підписання у вересні 2018 року медіа-гігантами кодексу поведінки щодо дезінформації. І все ж політична реклама, яка розповсюджується у соціальних мережах, повинна стати прозорішою напередодні запланованих на травень виборів до Європарламенту, наголосив Джуліан Кінг.

Наприкінці минулого року Лондон і Варшава домовилися про створення у Польщі нового підрозділу, «який буде безпосередньо протидіяти російській дезінформації і гарантує швидке виявлення ворожої діяльності проти держави або комерційних об’єктів».

Світлина: єврокомісар з питань безпеки Джуліан Кінг.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply