Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Очільник уряду пропонує сусідам «план-хуліган»

Автор:

|

Лютий 28, 2019

|

Рубрика:

Очільник уряду пропонує сусідам «план-хуліган»

Про таку новацію у сфері міжнародних відносин у четвер, 28 лютого, повідомляє новинарний портал «15min.lt». Прем’єр-міністр Литви Саулюс Скверняліс має намір зробити білоруській владі пропозицію з питання критикованого будівництва в Островці, поблизу від кордону двох держав, Білоруської атомної електростанції (БелАЕС). Судячи з його слів, пропозиція буде дуже оригінальною.

«У нас є “план-хуліган”. Я запропоную білорусам рішення. Раціональне. Не таке, що каже: “Закрийте”», – повідомив Саулюс Скверняліс під час зустрічі з жителями міста Кедайняй. Шкода, що жодних подробиць свого плану Прем’єр-міністр не розкрив.

Будівництво АЕС в білоруському Островці, в безпосередній близькості від кордону з Литвою, викликає в країні серйозне занепокоєння. Литовські політики і громадськість виступають проти нього, посилаючись на міркування безпеки і екології, а конкретно – на міжнародну Конвенцію про оцінку впливу на навколишнє середовище в транскордонному контексті. У 2017 році сейм Литви визнав БелАЕС загрозою національній безпеці, довкіллю і суспільному здоров’ю. Однак Білорусь заперечує звинувачення і продовжує будівництво станції.

Світлина: Саулюс Скверняліс.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply