Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Обурливі заяви кремлівського чиновника

Автор:

|

Січень 15, 2018

|

Рубрика:

Обурливі заяви кремлівського чиновника

У понеділок, 15 січня, агенція ТАСС повідомила, що міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров дав прес-конференцію за підсумками діяльності російської дипломатії у 2017 році. Зрозуміло, що журналісти не могли не задати запитань про ситуацію в Україні. У відповідь пролунали вислови, які важко назвати інакше, як цинізмом.

Сергій Лавров, наприклад, заявив: «Ми продовжуємо поважати територіальну цілісність України в тих кордонах, які склалися після референдуму в Криму і після возз’єднання Криму з Російською Федерацією». Очевидно, це слід розуміти так – якийсь час поважали, потім зробили перерву, анексували український півострів, а далі знову взялися поважати.

Тоді як же війна на Донбасі? Тут очільник російського зовнішньополітичного відомства звинуватив Україну в невиконанні Мінських угод. Дісталося й провідним демократичним державам світу, з подання яких українська тема, як сказано, «досить штучно робиться набагато масштабнішою, ніж вона того заслуговує».

І нарешті, вершина зухвальства – питання щодо Будапештського меморандуму 1994 року, під яким є й підпис представника Росії. Подаємо дослівний переклад відповіді Сергія Лаврова: «Нагадаю, що ми так і не застосовували і не загрожували Україні ядерною зброєю, тому ніякого порушення меморандуму не відбулося». Як мовиться, ще цього у російській агресії не вистачало!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply