Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Обстріляно житлові квартали Авдіївки

Автор:

|

Квітень 11, 2018

|

Рубрика:

Обстріляно житлові квартали Авдіївки

Це сталося у ніч на середу, 11 квітня. Контрольовані кремлівською владою бандформування вели вогонь з боку окупованого Донецька, починаючи з учорашнього вечора. Обстріл припинився аж під ранок. Мирні мешканці, на щастя, встигли сховатися в укриття, де просиділи до ранку. Тому ніхто з них не постраждав. Чого не скажеш про майно людей.

Особливо дісталося від ворога домоволодінням на вулиці Лермонтова. Уламками артилерійських снарядів пошкоджені вікна, двері, паркани, дахи будинків, господарські будівлі. Зараз правоохоронці обстежують територію і надають допомогу жителям.

Наголосимо, що на Донбасі з 00:01 30 березня оголошено Великоднє перемир’я, а обстріли мирних кварталів Авдіївки розпочалися на третій день Свят.  Загалом з початку нинішнього перемир’я бойовики обстріляли українські позиції понад три сотні разів.

Минулої доби російсько-терористичні війська ще більше наростили число обстрілів. Вони 64 рази відкривали вогонь по українських позиціях. При цьому четверо українських військовослужбовців зазнали поранень, а один отримав бойове травмування. Усі вони перебувають під опікою медиків.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply