Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Обстріли Мар’їнки тривають

Автор:

|

Квітень 12, 2017

|

Рубрика:

Обстріли Мар’їнки тривають

Минулої доби окупаційні війська відкривали вогонь 45 разів. Це дещо менше, ніж було напередодні (64 ), однак ситуація й надалі відзначається високим ступенем напруженості. Поранення отримали п’ятеро українських військовослужбовців. Про це повідомляє зведення прес-центру штабу АТО, оприлюднене 12 квітня.

На Приморському напрямку під ворожими обстрілами продовжувала перебувати Мар’їнка. Контрольовані кремлівською владою бандформування  використовували тут 82-міліметрові міномети, зенітні установки та великокаліберні кулемети. На лінію вогню загарбники усе частіше виводять панцерну техніку й гатять з її озброєння. Українські позиції поблизу Водяного та під Павлополем обстріляно з бронетранспортеру (БТР), а морських піхотинців у районі Широкиного – з бойової машини піхоти (БМП).

Озивалися ворожі БМП і на Донецькому напрямку.  Було це під Опитним та поблизу Луганського. Окрім того терористи відкривали на цьому відтинку фронту вогонь з мінометів двох калібрів, зенітної установки, великокаліберних кулеметів та гранатометів різних систем. А на Луганському напрямку сепаратисти стріляли з озброєння БТР та 120-міліметрових мінометів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply