Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Обшукали інформагенцію з приводу ДТП

Автор:

|

Вересень 06, 2017

|

Рубрика:

Обшукали інформагенцію з приводу ДТП

Цей заголовок може видатися абсурдним, однак він таки відображає реальну дійсність. 6 вересня поліція провела обшук у трьох офісах бізнесмена Петра Димінського у Львові. Як відомо 18 серпня автомобіль з його кортежу спричинив дорожньо-транспортну пригоду (ДТП), у якій загинула молода жінка. Є припущення, що за кермом тоді перебував сам Петро Димінський. Але через його відсутність досі не проведено експертизу ДНК, яка допомогла б встановити істину. Однак невже цьому посприяють обшуки в офісах?

Що найцікавіше, в число об’єктів, які викликали інтерес правоохоронців, увійшов медіа-холдинг ZIK, інвестором якого є Петро Димінський. Керівництво холдингу вважає це блокуванням роботи інформаційного агентства й телеканалу у Львові. Адже бізнесмен перебував у обшукуваному приміщенні один раз та й то аж вісім років тому на церемонії урочистого відкриття прес-центру інформаційної агенції ZIK.

«Радіо Свобода» з посиланням на прес-службу ZIK наводить коментар генерального директора медіа-холдингу Ігоря Туркевича: «Це вже виходить за межі й інакше як рейдерським захопленням названо бути не може. Робота телестудії й інформаційного агентства частково заблокована. У діях правоохоронців відсутня будь-яка логіка. Це просто політичне замовлення Авакова і Ко. Я не здивуюся, якщо наші глядачі завтра увімкнуть ZIK і нічого не побачать, мовляв, у зв’язку із ДТП мовлення каналу зупинене».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply