Новини для українців всього свту

Thursday, May. 13, 2021

Обшук у кабінеті голови Київської обласної ради

Автор:

|

Квітень 27, 2017

|

Рубрика:

Обшук у кабінеті голови Київської обласної ради

У політиків життя завжди насичене різноманітними подіями. От і у четвер, 27 квітня, голова Київської обласної ради 31-річна Ганна Старикова на черговому сесійному засіданні відзвітувала за минулий рік. І все, начебто, складалося добре. А по обіді на сайті «Українська правда. Київ» з’явилося повідомлення, що Служба безпеки України (СБУ) проводить у її кабінеті обшук.

Видання цитує неназване своє джерело інформації у Київській обласній державній адміністрації: «Ганна Старикова закрилася у кабінеті, усіх видворили з приймальні. Близько 15 депутатів від «Батьківщини» намагалися прорватися до Старикової в кабінет. Але їх туди не пропускає СБУ. Бо там обшуки».

Причину таких жорстких дій спецслужби наразі офіційно не названо.  Але в кулуарах твердять, що це пов’язано із викритим напередодні депутатом-хабарником. Справді, 27 квітня прокуратура та СБУ провели спільну операцію і затримали на хабарі у $ 10 тисяч голову постійної комісії з питань екології Київської обласної ради Максима Запаскіна. Таку суму депутат вимагав від директора одного з підприємств. Максим Запаскін є депутатом облради від ВО «Свобода». Ганна Старикова представляє «Батьківщину».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply