Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Обшук у будинку Пола Манафорта

Автор:

|

Серпень 09, 2017

|

Рубрика:

Обшук у будинку Пола Манафорта

Так-так, того самого, що якийсь час очолював передвиборний штаб кандидата у президенти Дональда Трампа та згаданий у списках «чорної бухгалтерії» Партії регіонів. Як пише 9 серпня сайт ВВС, працівники ФБР провели обшук та вилучили документи й інші матеріали ще 26 липня. Але до цього часу цю інформацію вдавалося втримати у таємниці.

Полу Манафорту довелося покинути команду Дональда Трампа за кілька місяців до голосування. Приводом стали повідомлення американських ЗМІ про його зв’язки в Україні з Партією регіонів, чимало провідних функціонерів якої постійно демонстрували проросійські настрої. А ФБР зараз веде відразу кілька розслідувань про можливе втручання Росії у минулорічні вибори президента США.

Прес-секретар пана Манафорта Джейсон Малоні підтвердив американським ЗМІ, що федеральні агенти провели обшук в одному з будинків його шефа, а також наголосив, що той постійно співпрацює з правоохоронними органами, а також з усіма серйозними розслідуваннями. Наразі невідомо лише, які саме документи були вилучені.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply