Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Обшук і затримання у редакції «Страна.ua»

Автор:

|

Червень 23, 2017

|

Рубрика:

Обшук і затримання у редакції «Страна.ua»

Ця новина стала вранці 23 червня чи не найбільш резонансною. Учора ввечері головний редактор цього інтернет-видання Ігор Гужва повідомив про обшук, а згодом його самого оголосили затриманим і повезли у Головне управління міністерства внутрішніх справ України у Києві.

Як повідомив раніше генеральний прокурор України Юрій Луценко, Ігор Гужва вимагав і отримав $ 10 тисяч за те, що не буде оприлюднювати матеріалів з компроматом на одного з політиків. Доволі швидко стало відомо, що йдеться про Дмитра Лінька – чинного народного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка.

Ігор Гужва твердить, що ця справа сфальсифікована і виклав свою версію подій. Мовляв, Дмитро Лінько сам прислав своїх людей, які запропонували гроші (сума зросла удвічі – до $ 20 тисяч) аби не був розміщений названий ними матеріал. Редакція відмовилися і наслідком цього стало відкриття кримінальної справи. Своєю чергою пан Лінько заявив, що все було навпаки і це з нього вимагали гроші.

У виданні «Страна.ua» свого часу було розміщено кілька записів розмов нардепа Олександра Онищенка, який зараз переховується за кордоном. Зокрема, лунали й звинувачення у корупції на адресу Президента Петра Порошенко та його близького оточення.

Найсвіжіша новина з цього приводу – Ігор Гужва вже вийшов на зв’язок з колегами і сказав, що проти нього чинять провокації.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply