Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

ОБСЄ виступає за єдину Молдову з особливим статусом для Придністров’я

Автор:

|

Травень 07, 2019

|

Рубрика:

ОБСЄ виступає за єдину Молдову з особливим статусом для Придністров’я

Міністр закордонних справ і європейської інтеграції Молдови Тудор Ульяновський обговорив з чинним головою ОБСЄ, міністром закордонних і європейських справ Словацької Республіки Мирославом Лайчаком перспективи і динаміку процесу врегулювання придністровського конфлікту. Зустріч дипломатів пройшла в рамках саміту «Східного партнерства», який зібрав в Братиславі глав зовнішньополітичних відомств країн-учасників цього економіко-політичного проекту.

«Ця зустріч – початок переговорів, які, безумовно, продовжаться на зустрічах на високому рівні на наступному тижні в Брюсселі, в яких візьме участь і молдавська делегація на чолі з прем’єр-міністром республіки Павлом Філіпом», – зазначив Ульяновський.

Дипломати обмінялися думками про поточний етап переговорів між Кишиневом і Тирасполем, оцінили досягнуті результати у реалізації прийнятих раніше угод і обговорили подальші дії.

«Словаччина, як головуюча в ОБСЄ країна, внесе вклад в процес придністровського врегулювання на основі суверенітету і територіальної цілісності Республіки Молдова в рамках міжнародно визнаних кордонів цієї держави з особливим статусом для Придністровського регіону», – запевнив співрозмовника, підбиваючи підсумки зустрічі, Мирослав Лайчак.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply