Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

ОБСЄ вважає, що стало тихіше

Автор:

|

Квітень 21, 2017

|

Рубрика:

ОБСЄ вважає, що стало тихіше

Про це у п’ятницю, 21 квітня, заявив у Києві Перший заступник Голови Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) Александр Хуг. Працівники Місії дійшли висновку про зниження числа порушень режиму тиші на Донбасі.

«За минулий тиждень кількість порушень припинення вогню, зафіксованих СММ, зменшилася приблизно на 20%, якщо порівнювати з позаминулим тижнем», – зазначив пан Хуг. Він додав, що за звітний період часу відбулося 200 вибухів після застосування забороненого Мінськими домовленостями важкого озброєння. Позаминулого тижня цифра була утричі більша – понад 600.

«Тенденція до зниження рівня насильства прямо пов’язана з тенденцією до зниження кількості жертв серед мирного населення. Минулого тижня ми зафіксували двох поранених серед цивільного населення, тоді як на позаминулому тижні – шістьох», – наголосив Александр Хуг.

За статистикою, начебто, ситуація поліпшується. А за повідомленнями прес-центру штабу АТО – загострюється. Вранці того дня, коли виступав Александр Хуг, вже було відомо, що загинули ще двоє українських військовослужбовців…

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply