Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

ОБСЄ спростовує заяву українського міністра

Автор:

|

Січень 18, 2019

|

Рубрика:

ОБСЄ спростовує заяву українського міністра

Про це пише у п’ятницю, 18 січня, інтернет-видання «Deutsche Welle» з посиланням на Мартіна Сайдіка – спеціального представника Організації з безпеки і співпраці у Європі (ОБСЄ) у Тристоронньої контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі (ТКГ).

Річ у тім, що 16 січня очільник зовнішньополітичного відомства України Павло Клімкін заявив у Сєвєродонецьку, що представники ОБСЄ у ТКГ вийшли з пропозицією створити спільну місію ООН і ОБСЄ. Міністр зазначив, що така місія повинна містити військовий і поліцейський компоненти, в також міжнародну адміністрацію. За словами Павла Клімкіна, питання про цю місію стоятиме, зокрема, на порядку денному під час запланованого на лютий візиту до Москви чинного голови ОБСЄ Мирослава Лайчака.

Своєю чергою Мартін Сайдік сказав у коментарі для «Deutsche Welle», що ОБСЄ не виступала з пропозицією скерувати на Донбас спільну з ООН місію. Водночас, у Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ в Україні повідомили, що «вітають будь-які додаткові заходи, які допомогли б зменшити наявні загрози».

Світлина: Мартін Сайдік.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply