Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

ОБСЄ попереджає про зближення конфліктуючих сторін на Донбасі

Автор:

|

Березень 15, 2016

|

Рубрика:

ОБСЄ попереджає про зближення конфліктуючих сторін на Донбасі

Олександр Хуг

Олександр Хуг

Заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг відмітив, що відстань між сторонами конфлікту в окремих місцях суттєво зменшилася і складає лише декілька сотень метрів. Армія України і війська самопроголошених республік повинні відійти далі від лінії розмежування в Донбасі, заявив він.

Згідно з інформацією, наданою спостерігачами, відстань між сторонами конфлікту в деяких місцях неприпустимо маленька. “Вони настільки близько, що можуть говорити один з одним через лінію розмежування”, — сказав заступник голови Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в інтерв’ю. Він зазначив, що ВСУ і ополченці повинні були розійтися на 2-5 км. Однак нинішнє зближення, на думку Хуга, загрожує порушенням перемир’я.

Він також додав, що на даний момент члени моніторингової місії обмежені в пересуванні в районі Авдіївки та Ясинуватої, але представники воюючих сторін обіцяють забезпечити вільне переміщення спостерігачів, як тільки припиняться бойові дії.

Нагадаємо, бойові дії на сході України почалися в середині квітня 2014 року. У заяві МЗС, оприлюдненій 29 лютого, вказано, що з початку конфлікту загинули понад 2600 українських військовослужбовців, понад 9000 отримали поранення.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply