Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Об’єднатися для протидії російській загрозі

Автор:

|

Березень 22, 2018

|

Рубрика:

Об’єднатися для протидії російській загрозі

До цього у четвер, 22 березня, на саміті Євросоюзу в Брюсселі закликала союзників Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей. Основною темою її виступу стало отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в англійському місті Солсбері. Інтернет-видання наводять промовисту тезу про те, що Росія «показала себе як стратегічний противник, а не стратегічний партнер».

Глави держав і урядів Євросоюзу висловили «абсолютну солідарність» з Великобританією у справі Сергія  Скрипаля. У проекті заяви учасники саміту поділяють позицію британської сторони про те, що за отруєнням «з високою часткою ймовірності» стоїть Росія. Необхідно краще підготуватися до можливих нападів із застосуванням біологічної, хімічної або ядерної зброї.

Цього дня у Брюсселі дійшли також до єдиної думки щодо «кроків, які необхідно зробити» після відповідних заяв російської сторони. Належні заходи для координації зусиль Євросоюзу та НАТО проти гібридних і військових загроз будуть прийняті, переконана президент Литви Даля Грібаускайте.

Світлина Reuters: Прем’єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей на саміті ЄС 22 березня 2018 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply