Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Об’єднали зусилля в охороні кордонів

Автор:

|

Червень 01, 2018

|

Рубрика:

Об’єднали зусилля в охороні кордонів

Починаючи з п’ятниці, 1 червня, працівники федеральних поліцій Німеччини та Австрії, а також баварської земельної поліції почнуть спільне і посилене патрулювання. Замість парних патрулів на чергування будуть виходити по троє поліцейських. Наразі такий порядок запроваджується на три місяці, після яких буде підбито перші підсумки.

Поліцейські мають намір ретельніше контролювати залізничне сполучення, особливо вантажне. За словами представника федеральної поліції Німеччини в Мюнхені Томаса Боровика, ставиться мета «на ранніх стадіях перешкодити нелегальному в’їзду на вантажних потягах, що небезпечно, і запобігти нещасним випадкам». Адже мігранти не припиняють наражати себе на небезпеку. Торік у регіоні, за який відповідає управління федеральної поліції в Мюнхені, з вантажних поїздів зняли близько 1000 нелегалів. Вони намагалися в’їхати до Німеччини, ховаючись між вагонами або на їх дахах.

Втім, за даними поліції, число нелегальних мігрантів зменшується. У 2017 році на австрійсько-німецькому кордоні було затримано близько 14600 осіб, 7200 з них були відправлені назад. За перші чотири місяці 2018 року здійснено близько 3800 затримань. А у 2016 році затримали 127 тисяч нелегалів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply