Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Нитки корупційної схеми ведуть до прем’єра Росії

Автор:

|

Серпень 23, 2018

|

Рубрика:

Нитки корупційної схеми ведуть до прем’єра Росії

Фонд боротьби з корупцією (ФБК) Олексія Навального у четвер, 23 серпня, оприлюднив матеріали розслідування про постачання продовольства для порівняно нової російської силової структури – Росгвардіі.

Як вдалося з’ясувати, у грудні 2017 року прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв розпорядженням очолюваного ним уряду зробив М’ясокомбінат «Дружба народів» єдиним постачальником продуктів харчування для Росгвардіі. Відтак з цією компанією уклали контракти на суму понад 2 млрд рублів (майже $30 млн).

Розслідувачі ФБК порівняли нові контракти з попередніми і дійшли висновку, що закупівельні ціни на базові продукти зросли в два-три рази, Так, наприклад, за оцінкою ФБК, капуста подорожчала в три рази, ріпчаста цибуля і яблучний сік – у два рази.

Власником «Дружби народів» вважають Бориса Кантемирова, який очолював Центральний архів внутрішніх військ Російської Федерації. А це означає, що у минулому він був підлеглим нинішнього очільника Росгвардіі Віктора Золотова. Окрім того, пан  Кантемиров займав керівні посади у фірмах бізнесмена Бориса Ванинского, який може бути пов’язаний з оточенням Дмитра Медведєва. Також цей фігурант розслідування керував компанією «Ресурс Сервіс», у власності якої знаходиться земельна ділянка, що межує з «неофіційною резиденцією» чинного російського прем’єра у підмосковному Маслові.

Врешті у публікації ФБК сказано: «У нас склалося враження, що бенефіціаром цієї схеми з замиканням всього продовольства Росгвардіі на М’ясокомбінат «Дружба Народів» є або сам Медведєв, або люди з його найближчого оточення».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply