Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Новини з РФ: померла співачка дає інтерв’ю на похороні, якого не було

Автор:

|

Травень 13, 2019

|

Рубрика:

Новини з РФ: померла співачка дає інтерв’ю на похороні, якого не було

Російський телеканал «Зірка» вибачився за матеріал, в якому говориться, що 12 травня оперна співачка Олена Образцова, яка померла 12 січня 2015 року, приїхала на похорон журналіста Сергія Доренка.

«За фактом появи недостовірної інформації на сайті телеканалу було проведено службове розслідування. Всі винні були притягнуті до суворої дисциплінарної відповідальності. Недостовірний матеріал з сайту видалений », – йдеться в повідомленні телеканалу.

Напередодні на сайті телеканалу «Звезда» з’явився матеріал, у якому йшлося про те, що народна артистка СРСР оперна співачка Олена Образцова на похоронах журналіста Сергія Доренка розповіла про нього представникам ЗМІ. Новина з коментарем Образцової з’явилася на сайті «Зірки» вранці 12 травня. Пізніше журналісти змінили героїню інтерв’ю на «дочку Образцової». Увечері 12 травня новина була видалена з сайту.

Сергій Доренко помер увечері 9 травня. Він їхав на мотоциклі по центру Москви, і йому стало погано. Доренкові було 59 років. Як визначила судово-медична експертиза, причиною смерті став розрив аорти. Прощання з журналістом, яке повинно було пройти 12 травня, перенесли. Поліція заборонила видавати його тіло для поховання або кремації «в зв’язку з необхідністю повторної судово-медичної експертизи». Дочки Доренка зажадали провести хімічне дослідження, так як вважають, що журналіста могли отруїти.

Телеканал «Зірка» – один із найбільш активних російських ЗМІ, задіяних у висвітленні подій в Україні.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply