Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

Новий пакет фінансової допомоги Україні

Автор:

|

Березень 09, 2018

|

Рубрика:

Новий пакет фінансової допомоги Україні

Європейська комісія у п’ятницю, 9 березня, прийняла пропозицію про нову програму макроекономічної допомоги Україні на суму до 1 мільярда євро (понад $1,24 мільярда). Як випливає з повідомлення, оприлюдненого цього дня на сайті Єврокомісії, нова програма спрямована на «прогрес, досягнутий за підтримки економічної стабілізації та структурних реформ» у межах трьох попередніх етапів дії програми макроекономічної допомоги.

У документі визнано «значні зусилля» щодо реформування, розпочаті українською владою в останні роки. У тому числі в таких важливих секторах, як енергетика, державне управління, системи соціального захисту, управління державними фінансами і судова система. З часу закінчення попередньої програми у січні 2018 року, в країні «тривала робота щодо реформ», у тому числі за деякими з чотирьох заходів, які залишилися невирішеними, що не дозволило виплатити остаточний транш цієї програми.

На цей час виконано одне з цих зобов’язань. Воно стосується створенням центрального кредитного реєстру. З інших питань, включаючи антикорупційну боротьбу, необхідно домогтися більшого прогресу, йдеться в заяві Єврокомісії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply