Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Новий лідер давньої партії

Автор:

|

Травень 29, 2017

|

Рубрика:

Новий лідер давньої партії

На тлі багатьох сучасних українських партій, недавно створених або кілька разів перейменованих з кардинальними змінами ідеологій, Народний Рух України вирізняється поважністю і досвідченістю. Ця політична сила утворилася на хвилі боротьби за українську державність ще у 1989 році. І значною мірою доклалася до руйнування радянської імперії. Вочевидь, саме такої партії, щирої у своїй державницькій позиції, в Україні зараз бракує.

Тому й привернула загальну увагу розповсюджена 29 травня українськими інтернет-виданнями інформація про XXVI Всеукраїнські Збори (З’їзд) Народного Руху України (НРУ), що відбулися у Києві. Тим паче, що у порядку денному значилося і обрання нового лідера. Ним став народний депутат України Віктор Кривенко (на світлині). До Верховної Ради він пройшов за списком партії «Самопоміч», а зараз входить до фракції Блоку Петра Порошенка. За кандидатуру Віктора Кривенка проголосували  80% делегатів.

У своїй промові новий очільник РУХу наголосив: «Україні потрібна модернізація. Нам потрібна модернізація соціальних відносин, тобто створення середовища, де кожна людина буде мати можливість реалізовувати свій потенціал, пройде розширення свобод і зниження соціальної нерівності».

А що стосується настрої делегатів, то вони говорили про складну політичну ситуацію, марні сподівання на нову демократичну владу і висловили упевненість, що їх партія зможе стати саме таким політичним керманичем нації, яким була на зорі Незалежності. Учасники Зборів поклали квіти до пам’ятника колишньому голові НРУ, Герою України В’ячеславу Чорноволу та вшанували хвилиною мовчання загиблих патріотів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply