Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Новий голова ОБСЄ їде на Донбас

Автор:

|

Січень 02, 2017

|

Рубрика:

Новий голова ОБСЄ їде на Донбас

0102___06-3

Міністр закордонних справ та інтеграції Австрії Себастьян Курц на початку головування його батьківщини в Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) вирішив особисто побувати на сході нашої держави. Мета поїздки – оцінити стан імплементації Мінських домовленостей, ознайомитися з соціально-економічною ситуацією в регіоні, зумовленою військовою агресією Росії, а також з реалізацією доброчинних проектів за участі австрійських гуманітарних організацій.

2 січня офіційний сайт Міністерства закордонних справ (МЗС) України повідомив, що очільник українського зовнішньополітичного відомства Павло Клімкін та чинний голова ОБСЄ Себастьян Курц наступного дня прибудуть з дводенним візитом у Донецьку область. Окрім анонсованої мети візиту, передбачено також зустрічі з місцевим керівництвом і членами Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Міністри також обговорять перспективи розгортання озброєної поліцейської місії ОБСЄ в окремих районах Донецької та Луганської областей, зміцнення потенціалу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

30-річний Себастьян Курц є наймолодшим міністром закордонних справ в світі. Він також висловлював схильність до пом’якшення санкцій проти Росії.

Світлина: REUTERS

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply