Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Новий доказ присутності Росії на Донбасі

Автор:

|

Жовтень 15, 2018

|

Рубрика:

Новий доказ присутності Росії на Донбасі

Про нього у понеділок, 15  жовтня, розповідає інтернет-газета «Українська правда» з посилання на розслідування, здійснене фахівцями лабораторії цифрової судової експертизи DFRLab. А вони виявили дві фотографії, з яких не важко зробити висновок – на неконтрольованій урядом України території Донбасу, встановлено новітній російський модуль супутникового зв’язку. Це антена системи Ауріга-1,2В, яка стоїть на озброєнні армії Росії з 2014 року.

А з оперативного зведення прес-центру Операції Об’єднаних Сил (ООС), оприлюдненого 15  жовтня, дізнаємося, що ворог не давав спокою українським підрозділам у День захисника України. Упродовж минулої доби російські окупанти 23 рази відкривали прицільний вогонь по наших позиціях. У тому числі 4 рази з озброєння, яке заборонене Мінськими угодами.

Бойові дії відбулися на підступах до таких населених пунктів – Кримське, Золоте, Катеринівка, Луганське, Новолуганське, Авдіївка, Піски, Мар’їнка, Новотроїцьке, Богданівка, Павлопіль, Гнутове, Водяне, Лебединське та Широкине. Троє наших бійців отримали поранення.

За даними української розвідки, вчора убито двох окупантів та чотирьох поранено.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply