Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Новорічна ніч під звуки ворожих пострілів

Автор:

|

Січень 01, 2018

|

Рубрика:

Новорічна ніч під звуки ворожих пострілів

Про те, як вона минула у бійців, що захищають Авдіївську промислову зону, 1 січня описано у мережі Facebook на сторінці прес-центру штабу АТО. Терористичні угрупування навпроти поводили себе не зовсім звично. Давався взнаки їхній «алкогольний героїзм». Проте, надмірної жвавості собі не дозволяли. Завжди пам’ятають, що навпроти них – українські десантники.

Командир одного з парашутно-десантних батальйонів сказав журналістам: «Ми суворо дотримуємося Мінських угод, однак, якщо російські окупанти відкривають прицільний вогонь – діємо «по-десантному…».

На опорних пунктах у цю ніч усе, як завжди. Лише пости посилили. А Новий рік зустріли хай і усі разом за святковим столом, зате з неодмінними шашликами й навіть з усіма улюбленим салатом Олів’є. І усе, будьте певні, у повній бойовій готовності.

А новорічному святу передувала доба з ворожими обстрілами. У тому числі й з мінометними. Загалом російсько-окупаційні війська відкривали вогонь 7 разів. При цьому один український військовослужбовець зазнав поранення.

Світлина: ось так зустрічали Новий рік герої-десантники.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply