Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Нового прем’єра і міністрів БПП запропонує Верховній Раді 23 березня

Автор:

|

Березень 22, 2016

|

Рубрика:

Нового прем’єра і міністрів БПП запропонує Верховній Раді 23 березня

main

Юрій Луценко, який очолює парламентську фракцію БПП (Блок Петра Порошенка), повідомив, що вже в середу на нараді голів фракцій він представить для затвердження кандидатуру на посаду глави уряду, а також інших членів Кабінету міністрів.
Вчора, 21 березня, депутати погодили кандидатуру на посаду голови українського уряду. Список кандидатів, який раніше складався з трьох прізвищ – Володимира Гройсмана, Наталії Яресько та Міхеїла Саакашвілі, скоротився до одного Гройсмана. Бажання Наталії Яресько звільнити Арсена Авакова і стало причиною, з якої «Народний фронт» відмовився підтримувати її кандидатуру. Яценюк поки не дав остаточну згоду на відставку, але якщо це відбудеться, то, поза сумнівами, змінить його нинішній спікер Верховної Ради.
Зазначимо також, що на місце спікера, яке може стати вакантним, якщо Гройсман змінить Яценюка, претендує Радикальна партія. За деякими даними, вона готова залишитися в коаліції, якщо Олега Ляшка призначать на цю посаду.
Повернутися до складу коаліції, якщо Яценюк піде, готова і фракція «Батьківщина». А от щодо партії «Самопоміч» поки немає ясності. За деякими відомостями, вона в «торгах» за Кабмін участі не бере і на даний момент не збирається повертатися в коаліцію.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply