Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Нові сліди російської «фабрики тролів»

Автор:

|

Січень 20, 2018

|

Рубрика:

Нові сліди російської «фабрики тролів»

Про них повідомляє у суботу, 20 січня, сайт «Deutsche Welle» з посиланням на офіційного представника соціальної мережі мікроблогів Twitter. Він розповів, що виявлено численні керовані з Росії акаунти, з яких під час президентської кампанії 2016 року поширювалася інформація, спрямована на маніпуляцію громадською думкою в США.

За результатами нового дослідження, проведеного фахівцями компанії Twitter, число акаунтів, пов’язаних з Петербурзьким «Агентством інтернет-досліджень» збільшилося з 1062 до 3814. З них було відправлено близько 176 тисяч повідомлень. Тепер компанія сповістить електронною поштою близько 678 тисяч користувачів Twitter, які абонувати ці акаунти, пересилали далі повідомлення, що надходили від них, або позначали повідомлення значком «мені подобається».

Є також однозначний висновок дослідження – твіти, що розсилалися з цих акаунтів, були, як правило, одного кшталту. Проглядалася мета нагнітати конфлікти між політичними та етнічними групами у Сполучених Штатах.

«Агентство інтернет-досліджень» (воно більш відоме як «фабрика тролів»), експерти не без підстав вважають однією з компаній, які впливають на громадську думку в соціальних мережах в інтересах Кремля. Російська влада, однак, послідовно і рішуче заперечує своє втручання у вибори президента США.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply