Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

«Російські» клопоти Дональда Трампа

Автор:

|

Квітень 04, 2017

|

Рубрика:

«Російські» клопоти Дональда Трампа

Коли він ще був кандидатом у президенти США, то мав консультанта з питань зовнішньої політики на ім’я Картер Пейдж. А той, як тепер з’ясувалося, контактував з російським агентом і начебто передавав йому документи з галузі енергетики.  Про це у вівторок, 4 квітня, повідомляє сайт «Deutsche Welle» з посиланням на портал BuzzFeed. Правда, відбувалася згадана зустріч задовго до недавньої виборчої кампанії – у 2013 році.

Першоджерелом інформації стали судові матеріали, де фігурує росіянин Віктор Подобний. Він є одним з трьох осіб, звинувачених у шпигунстві. З документів випливає, що підозрюваний намагався завербувати Картера Пейджа, якому навіть було присвоєно кодове ім’я Male-1. І він підтвердив це в інтерв’ю BuzzFeed.

Картер Пейдж був радником Дональда Трампа впродовж нетривалого часу. Й відійшов від справ ще до голосування. Нинішній президент ніяк не був пов’язаний з ним. Принаймні так офіційно заявили у Білому Домі. Зараз пан Пейдж перебуває у полі зору тих, хто займається розслідуванням ймовірного втручання Росії у недавню передвиборну.

Сам Дональд Трамп рішуче відкидає звинувачення в тому, що він і його помічники контактували з Росією в ході виборів. Однак з якихось незбагненних причин, постійно з’являються нові факти, що кидають тінь на чинного президента США.

На світлині tvc.ru: Картер Пейдж.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply