Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Нові подробиці вчорашньої трагедії у Швеції

Автор:

|

Квітень 08, 2017

|

Рубрика:

Нові подробиці вчорашньої трагедії у Швеції

У суботу 8 квітня, прокуратура країни офіційно заявила, що один з підозрюваних в причетності до теракту в Стокгольмі узятий під варту. За повідомленнями місцевих ЗМІ, йдеться про 39-річного етнічного узбека, ймовірного прихильника екстремістської організація «Ісламська держава». Є підстави вважати, що саме він керував вантажівкою, яка в’їхала в натовп людей на одній з центральних вулиць столиці, а потім врізалася у вітрину магазину. Поліція підтвердила, що це призвело до загибелі чотирьох осіб. Троє померли на місці, а один у лікарні. Поранення отримали 15 перехожих.

Вже точно відомо, що автомобіль, який став знаряддям злочину, був викрадений. Він є власністю пивоварні Spendrups. Невідомий з маскою на обличчі скористався тим, що у кабіні нікого не було. Водій намагався перешкодити, але зловмисник наїхав на нього і втік.

Правоохоронці вважають, що у злочинця могли бути спільники. Вчора пізно ввечері у передмісті Стокгольма затримали ще одного підозрюваного. Пошуки осіб, які могли бути причетними до підготовки та скоєння теракту, тривають.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply