Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Нові переговори про «Brexit» неможливі

Автор:

|

Грудень 11, 2018

|

Рубрика:

Нові переговори про «Brexit» неможливі

Так заявила у вівторок, 11  грудня, Федеральний канцлер Німеччини Анґела Меркель на засіданні парламентської фракції Християнсько-демократичного союзу (ХДС). Це сталося по закінченні її зустрічі у Берліні з британським Прем’єр-міністром Терезою ​​Мей.

Канцлер ФРН відповіла відмовою на пропозицію очільниці британського уряду провести нові переговори щодо угоди про вихід Сполученого Королівства зі складу Євросоюзу (цей процес спрощено називають «Brexit»).

У той сам час Анґела Меркель висловила впевненість у можливості досягти домовленості і уникнути нерегульованого «розлучення». За її словами, британські депутати, які виступили проти підписання угоди з Євросоюзом в його нинішній версії, теж не хочуть, щоб їх країна покинула ЄС без відповідного договору, оскільки вважають цей варіант найбільш несприятливим.

За даними агенції «Reuters», на засіданні фракції своєї партії, пані Канцлер наголосила, що ЄС готовий обговорити з Лондоном додаткові гарантії. Головним суперечливим пунктом, за її словами, залишаються особливі умови на кордоні між країною Євросоюзу Ірландією та Північною Ірландією, що входить до складу Великої Британії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply