Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Нові обставини справи про розстріли на Майдані

Автор:

|

Лютий 13, 2018

|

Рубрика:

Нові обставини справи про розстріли на Майдані

Якщо оприлюднена у вівторок, 13 лютого, адвокатом колишній «беркутівців» Олександром Горошинським інформація підтвердиться, то матимемо гучну сенсацію. Адже у перерві в засіданні Святошинського райсуду Києва він заявив про наявність доказів того, що у лютому 2014 року з боку «майданівців» стріляли у правоохоронців.

Захист колишніх бійців «Беркуту» оперує кількома твердженнями. Наприклад, на водометах, що відступали вгору по вулиці Інститутській, зафіксовано численні вогнепальні ушкодження. У тому числі з мисливської зброї. Це дозволяє припустити, що «беркутівець» на прізвище Вайда міг бути застрелений з боку мітингувальників. У його тілі було виявлено шріт і картеч.

За словами Олександра Горошинського, є свідчення учасників Майдану, зокрема, й нинішніх високопосадовців, які вказують на те, що правоохоронці просили керівництво Майдану дати можливість оглянути готель «України» для пошуку снайперів. Однак такий дозвіл було надано не 20 лютого, а аж наступного дня. Однак і тоді були виявлені сліди присутності снайперів. Є також дані про те, що у готелі «Дніпро» теж була снайперська точка, звідки вбивали як правоохоронців, так і мітингувальників.

Адвокат також нагадав, що цього дня у суді повинні були допитати як свідка Міхеіла Саакашвілі. Захист колишніх «беркутівців» впевнений, що «він міг повідомити дуже цікаві обставини щодо участі і ролі сьогоднішніх високопосадовців у подіях Майдану».

Однак, як відомо, лідера опозиційно «Руху нових сил» саме учора силовим методом вислали з України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply