Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Нові клопоти нардепа Ігоря Мосійчука

Автор:

|

Лютий 07, 2017

|

Рубрика:

Нові клопоти нардепа Ігоря Мосійчука

Серйозні проблеми із служителями закону в цього народного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка  розпочалися ще 17 вересня 2015 року. Тоді Генеральний прокурор України (ще Віктор Шокін) у залі Верховної Ради звинуватив Ігоря Мосійчука у корупції, продемонструвавши відеоматеріали. Далі було зняття депутатської недоторканності й навіть арешт. Але врешті все це Вищий адміністративний суд України визнав незаконним.

І ось і вівторок, 7 лютого, справа пішла по новому колу. Інтернет-ресурси оприлюднили інформацію про обшук у приймальні нардепа Ігоря Мосійчука та візит правоохоронців на квартиру адвоката Андрія Мамалиги. Тим часом з’явилося повідомлення на facebook-сторінці самого Ігоря Мосійчука: «Увага!!! Працівники ГПУ і СБУ, які прийшли обшукувати мою громадську приймальню у Василькові, переконавшись, що то дійсно приймальня народного депутата, вибачилися і пішли. В той же час ГПУ та СБУ наполягає на проведенні обшуку вдома в мого помічника і адвоката, відомого правозахисника Andriy Mamalyga в Києві, за адресою вул. Княжий Затон, 16 А, 9 поверх кв. 48. Прошу підтримки колег, активістів і журналістів!!!».

Отже, як бачимо з повідомлення, до обшуків залучені працівники не лише Генеральної прокуратури України (ГПУ), а й Служби безпеки України (СБУ). А це надає справі зовсім іншого спрямування. Речник генерального прокурора України Лариса Сарган, у відповідь на запитання преси, наголосила, що «обшуки, які зараз проводяться Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України, не мають жодного відношення до ПОЛІТИЧНОЇ діяльності народного депутата Мосійчука». А також пообіцяла ознайомити з деталями пізніше.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply